sonydawe

Android Prestigio 5400, proč Po spuštění fotoaparátu napíše „aplikace galerie bohužel přestala pracovat“?

Jde o mobil Prestigio pap 5400. Po spuštění fotoaparátu napíše „aplikace galerie bohužel přestala pracovat“. Je v tom originál aplikace foťáku i galerie. Odpovědi typu stáhni jinej foťák nebo galerii nemůžu akceptovat, není to můj tel. Při vytážené sd je stejná reakce.

Odpovědi
www

Zkontroluj nastavení, kdo ví, co s tím dělal 🙂
Tovární nastavení to nevyřeší?

Reflux CZ

Protože. Na androidu vse padá a seka se :)

karfigol

Zkusil bych s tím zajít do servisu, ale jako první by bylo dobré obnovit tovární nastavení. Pokud rád fotíš, mrkni se pak na http://geeky.cz/hit-mezi-gadgety-pridavna-optika-pro-telefony/ Dneska jsem pořizoval pro telefon optiku navíc a fotky jsou úžasný