aniis8

Android Market

Má někdo zkušenosti s Android Marketem?? Možná dostanu nový mobil a Android Market bych chtěl využívat, chci se ale vyvarovat her, které jsou placené.. Mohl by mi někdo říct, kde najdu aplikace které se neplatí popř. jak se stahují?
Doplňuji:
EDIT: mohl by mi někdo ještě prosím napsat přesný link na ten android market?? našel jsem jich několik a nevím, která je ta správná :D

Nejlepší odpověď
tuCZek

Nemusíš se bát. Vše je popsané co je zdarma a co ne a navíc v češtině a pěkně přehledně.
Taky jsem nevěděl,ale už vím :)
Doplňuji:
myslím že to je přímo on.
https://market­.android.com/?hl=cs

Další odpovědi
Marieberta

Všechno najdeš v tom Marketu. Free – i – Buy

led

Ponuka je viditeľne rozdelená na voľné a platené.