ondras18

Android – instalace

Měl jsem na mobilu málo místa, tak jsem smazal nějaké data od her, které už nemám, ale omylem jsem u toho asi smazal nějaké data z Androidu. Za cca 2 hodinky se mobil vypnul. Teďka když chci mobil zapnout, tak načte logo samsung, a vypne se. A tak se to může dít klidně 24 hodin denně, ale to by se asi odrovnal procesor :D. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nejde ten Android nějak nainstalovat, nějak tam dát ty Android data. Mám přistup jenom na SD kartu, do telefonu ne. :( Díky moc, budu vděčný za každou radu! Kdo by byl ochoten mi pomoct, tak prosím na skype – ZawyCZ. Díky

Odpovědi
Bedy

No nezbyde nic jiného, než hard reset – co je to za mobil přesně? Jinak u Samsungů se většinou hard reset dělá tak, že vyjmete baterku, znovu ji vložíte a budete současně držet středové tlačítko + tlačítko hlasitosti dolů (Volume – ). Pak stačí k tomu stisknout tlačítko na zapnutí mobilu a ty dvě tlačítka držet do doby, než se ukáže resetovací obrazovka. Tam tlačítkem hlasitosti najeďte na Factory reset a ten potvrďte.

Doporučuju předtím baterku úplně nabít – hard reset je dost náročný a mobil během té doby nesmí „chcípnout“. Po hard resetu si nainstalujte všechny dosud vydané aktualizace pro ten Android.