nelka1995

Android-flash

Dobry den, vlastnim mobilni telefon s androidem(lg p350), na internetu mi nejedou videa okkrem youtube. potrebovala bych nejaky flash player, ale nemohu najot, mate nekdo nejaky tip, nebo radu? Dekuji
Doplňuji:
Uz vytvorili ale pro android 2.2

Nejlepší odpověď
anonym

Většinou bývá už předinstalovaný od výrobce, ale jestli ho nemáte, tak ho jednoduše nainstalujte přes Android Market, Zadejte Adobe Flash. Ten je kompatibilní s Androidem až do poslední verze 4.0 ICS. Pokud Flash máte a přesto nejdou Flash videa na internetu přehrát, tak zkuste nainstalovat přes Market nějaký alternativní prohlížeč, dobrý je Opera Mobile nebo Boat Browser nebo Dolphin Browser. Všechny tyhle jsou kvalitní, podporují Flash videa a jsou zdarma.
Doplňuji:
Tak jsem se zrovna dočetl na internetu mě různých lidí nezávisle, že zrovna tenhle model bohužel z nějakého důvodu má problémy s přehráváním flash videí a na některých stránkách hlásí, že chybí plug-in.. Tak to nevim jak poradit, bohužel.. Snad reklamace?

Další odpovědi
Hykam

Kluk má stejný problem nainstaloval hru která potřebuje pro svůj běh flash player, při jeho instalaci to hodilo hlášku, že není kompatibilní.
Asi nezbývá než vyčkat až Adobe upravý svůj flash player i pro android

To asi jo když jsou v nabídce hry, kluk má ale verzi 2.3.3