ShyDoe

Andělská krása-anglicky je to angel's beauty, nebo angelic beauty ?

Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

nejlepším spojením v tomto smyslu je skutečně „angelic beauty“. Dokonce se tak jmenuje jedna britská firma nabízející zkrášlovací sližby, což hovoří za vše. http://www.an­gelicbeauty.or­g.uk/beautytre­atments.html
Doplňuji:
*služby.

Další odpovědi
MK44

Pro andělskou krásu bych upřednostnil: „angelic beauty“ nebo „angel beauty“, popř.„cherubic beauty“.
Angel's beauty chápu spíše jako „andělova krása“, ale záleží na kontextu.

Reezo

správně je Angel´s beauty
Angelic zní sice možná lépe, ale trošičku jiný význam.