Avatar uživatele
kenyrts

Andělé,moooc Vám gratuluji ke zlatu,zasloužíte si ho…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 15Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, aramah, iceT, Andělé, johana 56, hanulka11, Jikra, anonym, fcoop, anonym, Pájo, Damiana, briketka10, veruska před 4383 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Jééé,Kenyrts 🙂,moc,moc děkuji za gratulaci,jste hodný,hodně jste mě potěšil a udělal velkou radost.DĚKUJI.:-):-)
A vám všem ostatním,bych chtěla také moc poděkovat,vaše krásná slova mě dojímají,mám ooobroooovskooou radost.
Srdečně všem DĚKUJI.:-):-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Moje mila , dnes jiz opravdu zlata Andele. :
Nekdo je moudry,,,,, nekdo je chytry… , nekdo je krasny … a kdyz se tohle skloubi v jednom cloveku , jako se to stalo u vas , tak klobouk dolu.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Andělko ty jsi zlatíčko,ani jsme si nevšimla ...... tak taky ze srdce gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jéé taky móóc gratuluji a za ty krásné odpovědi si to jistě zasloužíte !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů a nejenom na Odpovědích.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ahoj Andělé!
Upřímně Ti úspěch přeji a děkuji za vše milé, co tu ze svého srdce, které je zlaté i bez zdejších bodů – píšeš. 🙂
Místo kytky Ti posílám s gratulací jednoho šikovného a fajn zpěvavého chlapíka. Hezky to oslav! 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=us3dQ0n­nlHY&feature=y­outube_gdata_pla­yer

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ooooo,zase poslední přijde moje srdečná gratulace.Zlato je zasloužené.Děkuji za Anděliny odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Já bych se taky velice rád připojil k ostatním a z celého srdce pogratuloval -Andělé-ke zlatému úspěchu. Moc dobrá práce, jen tak dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Gratuluju a jen dál a houšť 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jéje, stíhám poslední dobou jen po večerech, ale takovouhle slávu si přece nenechám ujít. Vítej v klubu, konečně ta správná, co tam už dávno patřila, v poslední době jsi přeskočila hned 4 kandidáty před sebou.
Damiana ti už poslala dárek za všechny, tak já jen pár výmluvných čísel, stáváš se 39. zlatou po 18 měsících z dnešního stavu 15 746 registro­vaných uživatelů – viz odkaz ve zdroji.
Ze statistiky adminů vyplývají i další zajímavé relace – skóre užitečných odpovědí 98,1%, 11,4 bodů průměr na jednu odpověď, 1,52 odpovědí/1 den, skóre otázek položené/zajímavé = 100%.
Laskavost sice není pragmaticky vyčíslitelná, ale o to více dýchá na všechny, jež ji vnímají, stejně tak, jako střídmé, leč rozumné otázky.
Ať už si naleješ cokoliv, věz, že ti tímto všichni na dálku pomyslně připíjíme a někdo z tvého okolí ti právě klepe na dveře s podezřelým předmětem, co připomíná velkolepý pugét..

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musim-vam-vsem-oznamit-velkou-novinu-bodovani-uz-sedi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to tím,že sem chodím už málo,proto jsem prošvihla zlato Andělky,odpustí mi to určitě.Gratuluji moc a moc ještě jednou moc ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Andělé moc a moc gratuluji,já tu nebyla tak dodatečně ještě jednou velká gratulace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Andělé, tak jsem při svém dovolenkování zjistila až teď, že už jste úplně celí celičcí zlatí. Prošvihnout to o celých 10 dnů, to je tedy docela hodně a tím víc mne to mrzí.
Tím větší je moje gratulace a přání, aby se Vám i nadále krásně dařilo rozdávat vše, co doposud.
Hodně štěstí a hodně skvělých otázek a odpovědí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Moje milá jami155,vůbec Vám nemám co odpouštět,ba právě naopak.:-)
Srdečně Vám děkuji za krásná slova,udělaly mi velikou radost. Také tu v poslední době moc nejsem a pokud to jde,jsme venku.
DĚKUJI:-)

před 4381 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Andělé, dovolte mi, abych se přidal k zástupu gratulantů…
Sice pozdě, ale přece – Blahopřeji Vám.

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

vagra,moc jste mě potěšil,vážím si toho a velice děkuji za vše.:-)
DĚKUJI.:-)

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Andele,jsem ta posledni co vam preje ke zlatu,nemela jsem prilezitost to bjevit hned,ale moc vam to preji a dekuji za kvalitni odpovedi.

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Illines,děkuji moc za krásná slova,vážím si jich a já Vám také moc děkuji za kvalitní odpovědi.:-)
DĚKUJI.:-)

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Anndělé,i já srdečně gratuluji a děkuji za iformace.Vše přesně vystihla Annas,přeji pohodu do další práce.

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

johanko,rovněž Vám moc děkuji,mám velikou radost.
DĚKUJI.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

V hviezdnom nebi nám pribudol anděl so zlatou hviezdou na čele.
Blahoželám

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

led,děkuji za překrásná slova,moc mě potěšila.
DĚKUJI.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kenyrtsi, nebyla jsem u počítače, nakoukla a vidím Vaši gratulaci. Andělé prošla zlatou bránou., v niž se rozdávaly medaile. Milá Andělé, upřímně gratuluji. Jsem ráda, že Vaše píle byla oceněna. Ta Vás šlechtí, i když mnohem důležitější než pomyslné zlato, je Vaše zlaté srdce … Gratuluji a děkuji i za to, že jste stála na mé straně a statečně bojovala za spravedlnost.

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Milá Annas,Vaše slova mě moc hřejí,děkuji,jste hodná.:-)
Vůbec neděkujte,vždy budu stát na Vaší straně,zasloužíte si klid a uznání.
DĚKUJI.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Hanulko,Ty jsi také moje zlatíčko.:-) Moc mě Tvá slova potěšila.
DĚKUJI.:-)
Damiánko,děkuji rovněž za krásná,hřejivá slova a za milou písničku,jsi hodná.:-)
Briketko,ReHu,Dra­pe,icT,také srdečně moc děkuji,všichni jste mě veice potěšili…
DĚKUJI VŠEM.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Jsem ráda, že Tě písnička potěšila a opravdu moc Ti Tvůj zlatý úspěch přeji. Na Tebe, jako milého člověka se zásadami je tu vždy spoleh. Přeji Ti také víc úspěchů v soukromi, které by sis jistě moc zasloužila. 🙂

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Damiánko,vím,že se opakuji,ale Tvá slova mě moc hřejí,opravdu si jich hodně vážím,jsi hodná a za vše děkuji. Písen mě dojala,takový krásný dárek.:-)
DĚKUJI MOC.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dr.Axl,chtěla bych Vám moc poděkovat za velice hřejivá slova,kterých si od Vás velice cením. Velkolepý pugét jsem si za dveřmi hned vyzvedla,je přenááádhernýýý.:-)
Ještě jednou moc DĚKUJI.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Možná bych pro tebe měl zajímavou příhraniční šanci, jen nevím, jak jsi na tom s němčinou. Pro Čechy teď padla omezení a na srovnatelných pozicích nabízejí výrazně lepší mzdové podmínky.
Pro tebe by to bylo blíž, než cestovat někam do vnitrozemí. V dojezdné vzdálenosti, coby denní pendler.

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jmenovitě Zittau – terciální sektor (služeb), zatím jen info odkazy pro orientaci:
http://www.cen­trumdam.cz/pra­ce-v-nemecku/prace-v-nemecku.htm
http://www.naz­kusenou.cz/pra­ce-v-nemecku-a103.html

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Jé,Dr.Axl,ted jste mně vyrazil dech…úplně mě naskočila husí kůže z Vaší suprové nabídky.
Bohužel je veliká škoda,že německy vůbec neumím,učila jsem se jen angličtinu. Jé a Zittau opravdu není daleko.No tj.škoda. Musela bych si i domluvit,jak s hlídáním dětí.
Ještě si vše pročtu,moc,moc děkuji.Tj.od Vás super dárek k oslavě.:-)

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Milá moje zatoučká -iv-.:-):-)
Vaše slova mě tak dojaly,až mi vyhrkly slzy…
Jak Vy to děláte,že pár Vašich vět,toliko zahřejí dušičku.:-)
Vy jste ten překrásný Anděl!:-)
Mám Vás moc ráda,z celého srdce Vám upřímně ještě jednou moc děkuji.

Jak víte,jak vypadám?…(né,to byl jen vtip):-D))

před 4383 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek