kenyrts

Andělé,moooc Vám gratuluji ke zlatu,zasloužíte si ho…

Nejlepší odpověď
Andělé

Jééé,Kenyrts 🙂,moc,moc děkuji za gratulaci,jste hodný,hodně jste mě potěšil a udělal velkou radost.DĚKUJI.:-):-)
A vám všem ostatním,bych chtěla také moc poděkovat,vaše krásná slova mě dojímají,mám ooobroooovskooou radost.
Srdečně všem DĚKUJI.:-):-)

Další odpovědi
anonym

Moje mila , dnes jiz opravdu zlata Andele. :
Nekdo je moudry,,,,, nekdo je chytry… , nekdo je krasny … a kdyz se tohle skloubi v jednom cloveku , jako se to stalo u vas , tak klobouk dolu.

  • iv-

hanulka11

Andělko ty jsi zlatíčko,ani jsme si nevšimla ...... tak taky ze srdce gratuluji

briketka10

jéé taky móóc gratuluji a za ty krásné odpovědi si to jistě zasloužíte !!

Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů a nejenom na Odpovědích.

Damiana

Ahoj Andělé!
Upřímně Ti úspěch přeji a děkuji za vše milé, co tu ze svého srdce, které je zlaté i bez zdejších bodů – píšeš. 🙂
Místo kytky Ti posílám s gratulací jednoho šikovného a fajn zpěvavého chlapíka. Hezky to oslav! 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=us3dQ0n­nlHY&feature=y­outube_gdata_pla­yer

iceT

Ooooo,zase poslední přijde moje srdečná gratulace.Zlato je zasloužené.Děkuji za Anděliny odpovědi.

Jikra

Já bych se taky velice rád připojil k ostatním a z celého srdce pogratuloval -Andělé-ke zlatému úspěchu. Moc dobrá práce, jen tak dál.

ReHu

Gratuluju a jen dál a houšť 🙂

anonym

Jéje, stíhám poslední dobou jen po večerech, ale takovouhle slávu si přece nenechám ujít. Vítej v klubu, konečně ta správná, co tam už dávno patřila, v poslední době jsi přeskočila hned 4 kandidáty před sebou.
Damiana ti už poslala dárek za všechny, tak já jen pár výmluvných čísel, stáváš se 39. zlatou po 18 měsících z dnešního stavu 15 746 registro­vaných uživatelů – viz odkaz ve zdroji.
Ze statistiky adminů vyplývají i další zajímavé relace – skóre užitečných odpovědí 98,1%, 11,4 bodů průměr na jednu odpověď, 1,52 odpovědí/1 den, skóre otázek položené/zajímavé = 100%.
Laskavost sice není pragmaticky vyčíslitelná, ale o to více dýchá na všechny, jež ji vnímají, stejně tak, jako střídmé, leč rozumné otázky.
Ať už si naleješ cokoliv, věz, že ti tímto všichni na dálku pomyslně připíjíme a někdo z tvého okolí ti právě klepe na dveře s podezřelým předmětem, co připomíná velkolepý pugét..

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/musim-vam-vsem-oznamit-velkou-novinu-bodovani-uz-sedi

anonym

Je to tím,že sem chodím už málo,proto jsem prošvihla zlato Andělky,odpustí mi to určitě.Gratuluji moc a moc ještě jednou moc ráda.

aramah

Andělé moc a moc gratuluji,já tu nebyla tak dodatečně ještě jednou velká gratulace.

anonym

Andělé, tak jsem při svém dovolenkování zjistila až teď, že už jste úplně celí celičcí zlatí. Prošvihnout to o celých 10 dnů, to je tedy docela hodně a tím víc mne to mrzí.
Tím větší je moje gratulace a přání, aby se Vám i nadále krásně dařilo rozdávat vše, co doposud.
Hodně štěstí a hodně skvělých otázek a odpovědí.

Andělé

Moje milá jami155,vůbec Vám nemám co odpouštět,ba právě naopak.:-)
Srdečně Vám děkuji za krásná slova,udělaly mi velikou radost. Také tu v poslední době moc nejsem a pokud to jde,jsme venku.
DĚKUJI:-)

vagra

Andělé, dovolte mi, abych se přidal k zástupu gratulantů…
Sice pozdě, ale přece – Blahopřeji Vám.

Andělé

vagra,moc jste mě potěšil,vážím si toho a velice děkuji za vše.:-)
DĚKUJI.:-)

Illines

Andele,jsem ta posledni co vam preje ke zlatu,nemela jsem prilezitost to bjevit hned,ale moc vam to preji a dekuji za kvalitni odpovedi.

Andělé

Illines,děkuji moc za krásná slova,vážím si jich a já Vám také moc děkuji za kvalitní odpovědi.:-)
DĚKUJI.:-)

johana 56

Anndělé,i já srdečně gratuluji a děkuji za iformace.Vše přesně vystihla Annas,přeji pohodu do další práce.

Andělé

johanko,rovněž Vám moc děkuji,mám velikou radost.
DĚKUJI.:-)

led

V hviezdnom nebi nám pribudol anděl so zlatou hviezdou na čele.
Blahoželám

Andělé

led,děkuji za překrásná slova,moc mě potěšila.
DĚKUJI.:-)

annas

Kenyrtsi, nebyla jsem u počítače, nakoukla a vidím Vaši gratulaci. Andělé prošla zlatou bránou., v niž se rozdávaly medaile. Milá Andělé, upřímně gratuluji. Jsem ráda, že Vaše píle byla oceněna. Ta Vás šlechtí, i když mnohem důležitější než pomyslné zlato, je Vaše zlaté srdce … Gratuluji a děkuji i za to, že jste stála na mé straně a statečně bojovala za spravedlnost.

Andělé

Milá Annas,Vaše slova mě moc hřejí,děkuji,jste hodná.:-)
Vůbec neděkujte,vždy budu stát na Vaší straně,zasloužíte si klid a uznání.
DĚKUJI.:-)

Andělé

Hanulko,Ty jsi také moje zlatíčko.:-) Moc mě Tvá slova potěšila.
DĚKUJI.:-)
Damiánko,děkuji rovněž za krásná,hřejivá slova a za milou písničku,jsi hodná.:-)
Briketko,ReHu,Dra­pe,icT,také srdečně moc děkuji,všichni jste mě veice potěšili…
DĚKUJI VŠEM.:-)

Damiana

Jsem ráda, že Tě písnička potěšila a opravdu moc Ti Tvůj zlatý úspěch přeji. Na Tebe, jako milého člověka se zásadami je tu vždy spoleh. Přeji Ti také víc úspěchů v soukromi, které by sis jistě moc zasloužila. 🙂

Andělé

Damiánko,vím,že se opakuji,ale Tvá slova mě moc hřejí,opravdu si jich hodně vážím,jsi hodná a za vše děkuji. Písen mě dojala,takový krásný dárek.:-)
DĚKUJI MOC.:-)

Andělé

Dr.Axl,chtěla bych Vám moc poděkovat za velice hřejivá slova,kterých si od Vás velice cením. Velkolepý pugét jsem si za dveřmi hned vyzvedla,je přenááádhernýýý.:-)
Ještě jednou moc DĚKUJI.:-)

anonym

Možná bych pro tebe měl zajímavou příhraniční šanci, jen nevím, jak jsi na tom s němčinou. Pro Čechy teď padla omezení a na srovnatelných pozicích nabízejí výrazně lepší mzdové podmínky.
Pro tebe by to bylo blíž, než cestovat někam do vnitrozemí. V dojezdné vzdálenosti, coby denní pendler.

anonym

Jmenovitě Zittau – terciální sektor (služeb), zatím jen info odkazy pro orientaci:
http://www.cen­trumdam.cz/pra­ce-v-nemecku/prace-v-nemecku.htm
http://www.naz­kusenou.cz/pra­ce-v-nemecku-a103.html

Andělé

Jé,Dr.Axl,ted jste mně vyrazil dech…úplně mě naskočila husí kůže z Vaší suprové nabídky.
Bohužel je veliká škoda,že německy vůbec neumím,učila jsem se jen angličtinu. Jé a Zittau opravdu není daleko.No tj.škoda. Musela bych si i domluvit,jak s hlídáním dětí.
Ještě si vše pročtu,moc,moc děkuji.Tj.od Vás super dárek k oslavě.:-)

Andělé

Milá moje zatoučká -iv-.:-):-)
Vaše slova mě tak dojaly,až mi vyhrkly slzy…
Jak Vy to děláte,že pár Vašich vět,toliko zahřejí dušičku.:-)
Vy jste ten překrásný Anděl!:-)
Mám Vás moc ráda,z celého srdce Vám upřímně ještě jednou moc děkuji.

Jak víte,jak vypadám?…(né,to byl jen vtip):-D))