Anonymka99

Analgosedace – poraďte prosim!

Mám panický strach ze zubaře a nedokážu vstoupit ani do čekárny, ale moje zuby už opravdu potřebujou opravit. Jde o několik kazů a možná vytrhnutí moudráků. Hledám všude, ale v Praze narážim jen na stomatologické laboratoře, kde chtějí za analgosedaci nejmíň 3500 + tisíce za samotné zákroky. Vim, že mimo Prahu se dá najít i za 2000, ale je to všechno příšerně daleko. Nevíte někdo o nějakém moc hodném a chápavém zubaři, který provádí zákroky v analgosedaci a nemá ceny, které by mě položily? Vim že za chyby se platí, ale nemám na to nechat u zubaře 15tisíc :(. Předem moc díky

Nejlepší odpověď
Deli

Nesháněj zubaře, ale psychologa či psychiatra, který Ti může vystavit potvrzení, že trpíš panickým strachem ze zubaře. Pak máš zdarma dokonce i zubní ošetření v narkóze.

Další odpovědi
baghira

Moje známá psychoterapeutka řešila podobný případ, ale místo nějakého potvrzení ho toho panického strachu zbavila :)))