rezinka

Amputace malíčku na ruce

Dobrý den setkal se někdo s něčím podobným?Mám malíček zatím celý ale nehyblivy jelikož tam nemám šlachy a uvazuji o odstranění jelikož by mi zavazal pri mé práci.Co vše to obnáší a jak dlouho se s tím marodi Děkuji..

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám také omezeně pohyblivý malíček na pravé ruce ( od 17 let). Nejdříve mně to vadilo ale zvykl jsem si a nyní bez problémů.
Samozřejmě je to individuelní, ale já bych s tím nepospíchal To se dá udělat kdykoliv. Opačně ne.

Další odpovědi
venkovan

Myslím, že všechna pro i proti řekne doktor. Záleží co člověk dělá, že překáží, čím se dloube ve večeři apod.