chalara

Amnestie na zákaz řízení

zdravím, v září 2011 jsem byl odsouzen za jízdu s 1,03promile v krvi ( bez nehody, bez ublížení na zdraví, bez způsobení jakékoliv materiální škody) k podmínce 8měsíců s odkladem na 30měsíců a zákaz řízení na 30 měsíců (prý se svou bezúhonou praxí řidiče 25let musím být jako odsrašující příklad 🙂 ), mám dotaz týká se mne amnestie, ? Na podmínku asi ano, ale i na zákaz řízení ? Trest běží zpětně od 5/2011. Díky

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tady řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.