horáček

amnestie a vrácení řidického průkazu

dobrý den v květnu 2012 mi byl odebrán řid.průk. za alkohol 1.9 promile s trestem 4 měsíce na dva roky podmíněně. V lednu 2013došel dopis že můj trest byl amnestován . znamené to že mi bude vrácen řidický průkaz před vypršením zákazu řízení na 18 měsíců. Děkuji Horáček

Nejlepší odpověď
Drap

Ne. Zákaz řízení trvá.

Další odpovědi
badisko

nevrati diky bohum zato …kua ohrozovt lidi kolem sebe… nametenej za volantem …pane horacek neni vam trapme se jeste ptat esly vam vrati ridicak.!!!!..to je fakt sila …ale pro vasi informaci nejste prvni ani posledni …kdo se na to ptal..