PEPAN

amnestie 2010

mnel bych dotaz. jestli se stahuje na mne amnestie i když jsem na svobode dostal jsem 400 hodin verejne prospěšne prace a 4 roky zakaz rizeni dekuji za odpověd.A VE STAREM ROCE 2009 JSEM PORUSIL ZAKAZ RIZENI ZNOVA .DEKUJI
Doplňuji:
kamarad ma vpp stahujese na nej amnestiedekuji

Odpovědi
drtic

je k tomu zapotřebí nějaký paragrafi

Standa1

Nejspíš jste se dopustil dvou souběžných trestných činů (řízení bez ŘP a maření výkonu úředního rozhodnutí).

´Amnestie´ se na vás částečně vztahuje, protože ten první trestný čin (řízení bez ŘP) byl zrušen a překvalifikován jako přestupek. Ale ten druhý čin zůstatl trestným i po 1.1.2010.

Váš souhrnný trest bude lehce upraven a nejspíš se vám sníží i trest zákazu řízení.

Ale počítejte s tím, že v rámci přestupkového řízení k výše uvedenému ´vyfasujete´ velkou pokutu (25–50 tis.Kč)

Během měsíce ledna byste měl být o všem soudem vyrozuměn.

filip

v roce 2004 jsem byl odsouzen na 100 hodin prospesne praci za tr.cin kradeze 1.odstavci ale celou dobu jsem v cizine tak se chci pooptat zdaly jse amnestie namne stahovala dekuji

Zdroj: mgabca12@tiscali.co.uk