amnestie 2010

Dotyčný si vzal na splátky elektroniku kterou nesplácel u soudu prohlásil že jí prodal a soud mu vyměřil podmínku na 2,5roku a během té podmínky měl zaplatit škodu 6000kč kterou nezaplatil a soud zrušil podmínku a odsoudil ho na 4měsíce do vězeni.Chci se zeptat zda by mohl být propuštěn děkuji.

Odpovědi
standa

Asi máte na mysli ´propuštěn´ DŘÍVE naž za ty 4 měsíce, že ? 🙂

´Amnestie´ se na tyto trestné činy nevztahuje.

Jediná šance (ale asi nereálná) je požádat po půlce trestu o podmínečné propuštění…