Avatar uživatele
Niikii

Amerika..famous star 🙂

Ahoj všichni.Budete si asi myslet,že jsem opravdu naivní,ale říkám si,že možné je všechno.Už odmala si přeji dostat se do Ameriky a alepsoň trochu se tam prosadit.Samoz­dřejmě že nepočítám s tím,že se ze mě stane druhá Angelina jolie,nebo P!nk..prostě se nějak proslavit,nemusí to být jen v Americe to je moc vysoký cíl,ale připadá mi,že mám navíc.Vždy jsem byla poměrně všeuměl a myslím,že hezká jsem taky. Nepište mi jsem prosím urážejííc komentáře,jen by mě zajímalo co si o tom ymslíte ☹ Vždyť možné je přece všechno,nebo ne??:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, vagra před 5056 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
vagra

Důležité je mít jasno,v jakém oboru se chcete proslavit.To z dotazu moc patrné není.
Závidím vám Vaše sebevědomí a odhodlání.
Doporučuji,pokud mohu,udělat ty první kroky ke slávě,doma.V ze­mi,kde máte podporu rodičů a přátel.Čeština je Vám taky vlastní.
Případný neúspěch,se líp snáší v náručí rodiny a přátel,než někde daleko v cizině.
Důkladně zvažte,všechna pro a proti.
Tím Vás v žádném případě nechci odrazovat od Vašeho úmyslu,jen chci upozornit,že je třeba počítat se vším.Pak jděte do toho.To je můj názor.
Přeji Vám hodně úspěchů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fortin

Souhlasím s tebou jdi do toho. Zde je mrtvý pes.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Nechci Ti brat „iluze“,ale ale klidne do to ho jdi.Clovek ma zkusit vse a kdyz se spali,tak se alespon pouci. Good luck.
PS: Prestoze jsem pracoval na „okrese“,nyni jsem jen „delnicka trida“,v zahranici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Mladá jsi jenom jednou využij této možnosti.Držim palce a přeji hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Jdi do toho! Každý člověk by měl stát za svým cílem. Vždyť žijeme jen jednou, tak si ten život užijme, ne? Já ti přeji jen mnoho štěstí a úspěch. Držím ti palce. 🙂

P.S.: Ráda bych věděla, jak se ti v tom pokračuje a čeho už jsi dosáhla. Pokud by ti to nevadilo, napiš mi e-mail. Mám ho v profilu 🙂 Měj se hezky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Zkus to,přeji ti to a kdyby to nevyšlo,získáš alespon nějakou zkušenost.Mám za to že v USA ten který poctivě pracuje od lékaře až po metaře bude oceněn lépe než tady.Tam si váží každého poctivého člověka.Mám tam pár přátel kteří odtud utekli ještě za komunistů a mají se dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomsch

Jdi do toho. Taky jsem byl v Cesku nikdo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek