SINGO

Amdroid market – hry, aplikace

Znáte někdo nějaké dobrá hry a aplikace z marketu android? Pokud ano dejte tip.

A ještě jedna otázka: Jde dat do tabletu nějaká navigace, která nepotřebuje k fungovaní internet? Jestly nějakou znáte, prosím napiště.

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

http://www.pda­soft.cz/modules­.php?name=New­s&file=article&sid=5445

MapFactor Navigator je bezplatná GPS aplikace pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem Android 2.3 a vyšší, která Vás krok za krokem dovede až k cíli. Využívá data z OpenStreetMaps. Mapy jsou nainstalovány na SD kartě, takže při cestování nepotřebujete internetové připojení.