Avatar uživatele
Pyrotechnik

AMD Vision engine control center mi nedovolí přetaktovat GPU po restartu.

Ahoj ,dneska jsem si nainstaloval nejnovější verzi ovladačů pro mojí grafiku Sapphire Radeon 4650 1GB. Ovladače jsem nainstaloval a po spuštění AMD Vision ECC jsem mohl v sekci výkon taktovat grafiku ,to jsem vyzkoušel a přetaktoval jsem jádro z 600 MHz na 700 MHz ,nárůst výkonu šel vidět. Potom jsem restartoval PC a taktovat jsem již nemohl. Ještě před restartem jsem měl v sekci výkon 4 možnosti jako AMD overdrive ,přetaktovaní CPU ,přetaktování GPU a napájení procesoru a po restartu jsem tam už měl jenom AMD Overdrive a nápajení procesoru. Grafiku šlo přetaktovat přes AMD Overdrive ,po restaru mě to vždy vyzve ,abych potvrdil jejich licenční smlouvu a po potvrzení tam mám posuvníky pro přetaktování CPU a GPU a podtím dvě možnosti Nastavení funkce Graphics Overdrive a CPU overdrive. Když na jednu z nich kliknu ,tak to nic neudělá. Jak to mám spravit ,aby to zase šlo?

Sestava:
AMD Athlon II x2 7750 BE 2.7 GHz
MSI MS-7388
Sapphire Radeon 4650 1GB DDR2 PCi-E
4 GB RAM DDR2 400 MHz
Windows 7 Ultimate 32 bit
Verze AMD Vision Engine control center 13.1
Doplňuji:
Re: Tak jsem to vyřešil ,stačilo vypnout UAC a už to znova šlo.

Zajímavá 0 před 4038 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
rodier

Na to se vykasli. Vsichni pouzivaji MSI Afterburner, jenz umi i nastavit otacky vetraku a pripadne ma v sobe i Kombustor, coz je benchmark i stability tool kterej ti otestuje zda to OC je stabilni a pripadne zda ti nepujde teplota ve hrach moc nahoru.

Jinak dneska nema moc smysl oc grafiky, nijak extra narust vykonu nebude.. z 600 na 700mhz.. dyt to je nakejch 15%.. to je malo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek