Pyrotechnik

AMD Vision engine control center mi nedovolí přetaktovat GPU po restartu.

Ahoj ,dneska jsem si nainstaloval nejnovější verzi ovladačů pro mojí grafiku Sapphire Radeon 4650 1GB. Ovladače jsem nainstaloval a po spuštění AMD Vision ECC jsem mohl v sekci výkon taktovat grafiku ,to jsem vyzkoušel a přetaktoval jsem jádro z 600 MHz na 700 MHz ,nárůst výkonu šel vidět. Potom jsem restartoval PC a taktovat jsem již nemohl. Ještě před restartem jsem měl v sekci výkon 4 možnosti jako AMD overdrive ,přetaktovaní CPU ,přetaktování GPU a napájení procesoru a po restartu jsem tam už měl jenom AMD Overdrive a nápajení procesoru. Grafiku šlo přetaktovat přes AMD Overdrive ,po restaru mě to vždy vyzve ,abych potvrdil jejich licenční smlouvu a po potvrzení tam mám posuvníky pro přetaktování CPU a GPU a podtím dvě možnosti Nastavení funkce Graphics Overdrive a CPU overdrive. Když na jednu z nich kliknu ,tak to nic neudělá. Jak to mám spravit ,aby to zase šlo?

Sestava:
AMD Athlon II x2 7750 BE 2.7 GHz
MSI MS-7388
Sapphire Radeon 4650 1GB DDR2 PCi-E
4 GB RAM DDR2 400 MHz
Windows 7 Ultimate 32 bit
Verze AMD Vision Engine control center 13.1
Doplňuji:
Re: Tak jsem to vyřešil ,stačilo vypnout UAC a už to znova šlo.

Odpovědi
rodier

Na to se vykasli. Vsichni pouzivaji MSI Afterburner, jenz umi i nastavit otacky vetraku a pripadne ma v sobe i Kombustor, coz je benchmark i stability tool kterej ti otestuje zda to OC je stabilni a pripadne zda ti nepujde teplota ve hrach moc nahoru.

Jinak dneska nema moc smysl oc grafiky, nijak extra narust vykonu nebude.. z 600 na 700mhz.. dyt to je nakejch 15%.. to je malo.