LukasP

Alternativní software k Sam Broadcaster (vysílání internetového rá­dia)

Dobrý večer,
rád bych se zeptal znalců softwaru k vysílání internetového rádia, či znáte nějaké alternativy k programu Sam Broadcaster? Nejde mi o cenu, zajímám se spíše informativně – porovnání toho, co to umí, designová stránka apod.. Hlavně to tedy musí umět stream na shoutcast servery (což podle googlení dost neumí, slouží pouze jako „live dj“ prográmky – někde na párty, disko či tak). Za tipy velké díky ;)

Odpovědi
anonym

Myslím že je to jediný program, jelikož rádia které znám si programy nechají dělat přesně na zakázku.