Ajeto

Aloe vera – je dobrá?

Je léčivá? Pijete kupované šťávy z této rostliny? Prý je dobrá i při rakovině, je to pravda?

Nejlepší odpověď
BEAES

Pití šťávy z listů Aloe Vera je prospěšné při překyselení žaludku a pálení žáhy. Aloe Vera reguluje činnost žaludečních buněk produkujících kyselinu chlorovodíkovou a zvyšuje činnost buněk vytvářejících ochranný sliz, který brání poškození sliznice. Složky dužiny z listů Aloe Vera obnovují rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v organismu. Pravidelné pití nápojů Aloe Vera výrazně zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů (kdo již má rozsáhlé ledvinné kameny, musí začínat s pitím velmi opatrně). Dužina Aloe Vera se stará o správné zvlhčování stolice, má schopnost regenerovat zdravou střevní mikroflóru a potlačovat nežádoucí mikroorganismy.
Povzbuzující účinek Aloe Vera na odolnost organismu má význam v prevenci nádorových onemocnění i jako doplněk léčby. Šťáva z listů Aloe Vera ochraňuje kůži před ionizačním zářením, což zmírňuje negativní následky ozařování na kůži při léčbě nádorů. Aloe Vera je spojencem v boji o krásnou kůži a zdravé vlasy. Již po staletí je Aloe Vera považována za zázračnou rostlinu. Ve starověkém Egyptě byla šťáva z této rostliny dobře známá pro své účinky na krásu pleti, na zdraví člověka a dlouhý život. Využívala ji tehdy i královna Nefertiti a Kleopatra

Další odpovědi
BIGFOOT

beaes máš pravdu.BIGFOOT

Zdroj: knihy,zkušenosti

aloevera5

Ano, doporučuji. Již několik let nepiju ani já, ani moje rodina ani náš pejsek nic jiného. A jsme zdraví. Právě nedávno se mě ptal doktor mého syna, že k němu téměř nechodíme, pouze na obvyklé kontroly a přeočkovávání.

Zde najdete více informací:

http://aloeve­ra5.mypage.cz/