Avatar uživatele
Ajeto

Aloe vera – je dobrá?

Je léčivá? Pijete kupované šťávy z této rostliny? Prý je dobrá i při rakovině, je to pravda?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? elektrikář, BIGFOOT před 4963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Pití šťávy z listů Aloe Vera je prospěšné při překyselení žaludku a pálení žáhy. Aloe Vera reguluje činnost žaludečních buněk produkujících kyselinu chlorovodíkovou a zvyšuje činnost buněk vytvářejících ochranný sliz, který brání poškození sliznice. Složky dužiny z listů Aloe Vera obnovují rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v organismu. Pravidelné pití nápojů Aloe Vera výrazně zabraňuje tvorbě ledvinových kamenů (kdo již má rozsáhlé ledvinné kameny, musí začínat s pitím velmi opatrně). Dužina Aloe Vera se stará o správné zvlhčování stolice, má schopnost regenerovat zdravou střevní mikroflóru a potlačovat nežádoucí mikroorganismy.
Povzbuzující účinek Aloe Vera na odolnost organismu má význam v prevenci nádorových onemocnění i jako doplněk léčby. Šťáva z listů Aloe Vera ochraňuje kůži před ionizačním zářením, což zmírňuje negativní následky ozařování na kůži při léčbě nádorů. Aloe Vera je spojencem v boji o krásnou kůži a zdravé vlasy. Již po staletí je Aloe Vera považována za zázračnou rostlinu. Ve starověkém Egyptě byla šťáva z této rostliny dobře známá pro své účinky na krásu pleti, na zdraví člověka a dlouhý život. Využívala ji tehdy i královna Nefertiti a Kleopatra

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BIGFOOT

beaes máš pravdu.BIGFOOT

Zdroj: knihy,zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aloevera5

Ano, doporučuji. Již několik let nepiju ani já, ani moje rodina ani náš pejsek nic jiného. A jsme zdraví. Právě nedávno se mě ptal doktor mého syna, že k němu téměř nechodíme, pouze na obvyklé kontroly a přeočkovávání.

Zde najdete více informací:

http://aloeve­ra5.mypage.cz/

před 4742 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek