lussy-misa

Allegro vracená zásilka

Moc prosím kdo má zkušenosti s allegrem nebo i s aukrem,jelikož podmínky jsou asi stejné ..Nakupuji tam často oblečení,ale ted jsem zaplatila oblečení za 1200kč ,prodejce to poslal 6.3.2013 ,vyslat by to měl jako POSTE RESTANTE ,aby mi to na polské poště drželi 14dní,,Jenže problém prodejce dnes psal,že se mu to vrátilo .. co ted,myslím,že to špatně poslal ne jak jsem chtěla na POSTE RESTANTE proto jse to hned vrátilo aniž bych si to stačila vyzvednout,..MŮŽU CHTÍT vrátit peníze?Nebo at mito pošle znova a lépe ,ale nechtěl po mě znova poštovné??

Odpovědi
JájsemRaibek

Záleží jakou máš uvedenou adresu na aukru-allegru. Pokud prodejce odeslal podle této adresy, asi nic nezmůžeš. Samozřejmě, že dohoda je vždy dohoda, ale pravidla jsou jasně daná.
Mimochodem poste restante se zasílá tak, že se uvede jméno a příjmení, pod to nápis poste restante a následně pošta. Pokud něco z toho zapomněl uvést, zásilka se vrátí jako nedoručitelná. Pokud je to tvou chybou neseš veškeré náklady ty.
A mimochodem, spíš se modli, jelikož pokud on poslal podle pokynů a má podací lístek, tak to odeslal a tím splnil podmínky, že se mu to vrátilo (jen pro tvou chybu), bohužel.
Ale jak říkám, dohodnout se dá vždy.

lussy-misa

Adresu mám právě té Polské pošty + jsem tam velkými písmeny napsala POSTE RESTANTE a nikdy problém,několikrát to napsali i vedle a normálně mi to tam nechali i větší balík s bundou zimní atd.. Zkusím at mi to zašle přímo domů,jelikož má nastavené +pošta za ks oblečení a já mám asi 9ks :( Pokud to zašle domů.. Myslím ,že k nám pošta je 27zl tak to ještě oželím… čekám co mi odepíše zas :( a taky napíše jednou denně,takže slavná komunikace