Miroslavst

Alkoholový test v aplikaci Facebook

Pokud nechcete dávat příspěvky na fb v podroušeném stavu a ráno střízliví toho pak litovat, můžete použít aplikaci, která vyhodnotí zda nejste v podroušeném stavu. Například napsat abecedu pozpátku.
No jo, ale dokážete napsat abecedu pozpátku i ve střízlivém stavu?

Nejlepší odpověď
Terryle

Cheche. Vzhledem k tomu, že když se podrousím, dělám všecko ukrutně pomalu a s rozmyslem, věřím tomu, že bych tu abecedu pozpátku napsala správně, i když by mi to trvalo třeba hodinu. Kdežto za střízliva jedu rychle a udělala bych tu chybu spíš. Tuhle aplikaci si fakt povolovat nebudu :)

Další odpovědi
flodur

Asi bych to střízlivý napsal taktoi za pomocí rukou:-D

http://www.cds-psn.eu/userFi­les/prstova-abeceda-z-celeho-sveta/prstova-abeceda/rusko.jpg

ten který je

Možná se něco podobného plánuje i zde,někteří uživatelé už něco naznačili ale zatím je vše obestřeno tajemstvím,tak uvidíme.