tom004

“Alkohol podávaný v malých dávkách, neškodí v jakémkoliv množství“. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Taky jsem to říkal a dnes ztvrdlá játra a ledvinách kameny,ještě koupit cement a mohu stavět.

Další odpovědi
panenka

Je to tome pravda ale já zůstávám u sodovek,kávy,a vo­dy

Já...

Objektivní pravda (nejen DLE LÉKAŘŮ) je, že alkohol je nepřítel lidstva…

Avšak jak víme, Jan Žižka vždy tvrdil: NEPŘÁTEL SE NELEKEJME, NA MNOŽSTVÍ NEHLEĎME…!!!

A co vy na to?

anonym

Pravda pravdoucí . Po létech bádání jsem na to přišel i já. 😁

venkovan

Nevěř všem hláškám.

Terryle

Zásadní je čas mezi těmito malými dávkami :))

Na vlastní kůži to radši ale testovat nebudu.

Jikra

Já na něm od 15let vyrůstal,potom dospěl a propracoval se až do zaslouženého důchodu.
Tak jak by mohl škodit.

Děda Louda

Pravda pravdoucí.
Jiří Brdečka – Limonádový Joe.

Ady

(trosku odbocim, stoji se juknout na tento odkaz, dekuju :))
SLEVA – 53%
2kávy + 2dezerty = JENOM 145,–kč

SLEVA – 54%
prohlídka skvělýho Gambrinus pivovaru a plno zážitků + 10×PIV GAMBRINUS =120,–

OPRAVDU !! NEKECÁM !!! klikněte na TENTO ODKAZ ! a najdete další slevy !!
http://www.sle­vomat.cz/cs/do­po ruc-ziskej/0d798b2f­ab/praha?c= 0ff9c3

Reňula

Souhlasím, někdy si dám i „cloumáka“…
Zdraví – Tornádo LU :o)