Rootfelen

Alimenty – zvyseni – kde zadat a kdo mi pomuze se sepsanim?

Tady se pise, ze na okresnim soude a dokonce mi tam s tim aji pomohou http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-pozadat-o-zvyseni-vyzivneho . Je to pravda a jak to probiha, za kym tam mam zajit abych to sepsal? Je mi uz 18, ale pry bych mel ukazat i to rozhodnuti, ktere je na mamku (?). Je tam i nejaky predepsany dokument, to se mi ale nezda vhodne k memu pripadu.

Diky

Nejlepší odpověď
anonym

kazdy soud ma podatelnu,tam zajdete a oni vam uz sevsim poradi