jana15

Alimenty a zpronevěra

dobrý den mám dotaz kamarád má už z loňska podmínku 1rok na 3 roky za alimenty,nedal si říct a letos byl opět u policie kvůli tomu samému(nezapl­.25tis).ted už je to na st.zastupitelství od min.měsíce.V min­.měsíci udělal opět blbost a policie ted šetří zpronevěru(cca 16tis.).Chtěla sem se zeptat co nebo spíš kolik mu hrozí a jak dlouho to trvá než se to dostane před soud.on sám se tomu docela směje s tím že bude vše v pohodě.jo už byl kdysi trestaný prý za zpronevěru nebo podvod a před 2lety seděl za neodpracovaný prospěšný práce.Děkuji

Odpovědi
anonym

Bude to vice trestnych cinu a ty se nescitaji. Muze to dat dohromady kolem 3 a pul roku.
A kdyz nenastoupi v den kdy ma, tak se mu rok jeste pricte. -iv-