Lucimia

Alergie na sperma?

Setkal jste se s ní někdo? Zrovna jsem četla tento článek: http://www.su­per.cz/clanek/36179-co-delat-kdyz-mate-alergii-na-jeho-semeno.html
Ne že bych s tím měla problém, ale překvapilo mě, co jsem se tam dočetla, že si žena může vypěstovat alergii na partnerovo sperma, když spolu dlouho pohlavně žijí a nepoužívají prezervativ (žená bere HA). Myslíte, že je to možné? Víte o nějakém takovém případu?

Nejlepší odpověď
panenka

Tvůj článek jsem Lucimie četla a zatím jsem se ve svém okolí s ničím takovým nesetkala.

Další odpovědi
Greneia

Ahojka, jj, setkala, paní měla alergii na sperma a tím pádem nemohla otěhotnět, článek teda nemám čas číst, zaujala mne otázka 🙂 .. ale co vím, tak problém je pak v přemrštěné imunitě .. ale i přesto lze otěhotnět (po roce mi psala, že má zdravého chlapečka). 🙂

Jahoda

S ničím takovým jsem se osobně nesetkala a nikdo z mého okolí či mých blízkých také ne 🙂

bizonka

A jaká alergie?Psychická či fyzická?