poiuzt

alergie na pyl

Zdravím, mam alergii na pyl, uzivam zyrtec, ale moc mi to nepomáhá. Existuje účinnější volně prodejný lék? Nebo oční kapky, které bych mohl uzivat spolecne se zyrtec,
Děkuji vsem za odpoved

Nejlepší odpověď
anonym

O vhodných lécích na alergie se poraď s alergologem. Je nesmysl, aby ti tu někdo dával rady, co máš užívat místo léků doporučených odborným lékařem. Když je ti zle, máš možnost zajít do ordinace i bez předchozího objednání.

Další odpovědi
marci1

Ony ty léky na alergii ( i na pyl )obsahují stejnou účinnou látku. Do očí doporučuji oční kapky Spersalerg. Jsou účinné.