Avatar uživatele
Veruxxx

alergie na lepek a mleko?

Dobrý den,

celý život mne trápí nafukování břicha…neustá­lé…poslední rok to mám skoro každý den (je mi 27)a začíná mě i dost často bolet břicho a oblast žaludku (byla jsem na gastroskopii a nic nenašli) Protože mám známou homeopatičku, rozhodla jsem se k ní zajít a tam mi naměřili, že mám alergii na lepek a mléko. Můj dotaz zní, můžou se tyto alergie projevovat jen mými problémy s břichem?všude čtu, že další projevy jsou např. průjem, slabost atd. atd..to já nemám..proto této diagnoze na 100% nevěřím..Co myslíte?Co teď?
Doplňuji:
a může se alergie na mléko a laktózu zhoršovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Pájo, briketka10 před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Já bych nenechával verdikt na homeopatičce, ale lékařích. V případě, že tě tvůj neuspokojil, změň ho. Podle mne to nadýmání může být způsobeno více příčinami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

taky mám alergii na mléko to kupuju sójové je dobré nebo salko..
a lepek ten moc neřeším, vysledovala jsem co mi dělá dobře a co ne, nejím chleba a rohlíky, kupuju si žitné plátky v Bille za 19,90 nebo v Kauflandu..

měla by jste si zajít za jiným lékařem, ne k homeopatičce, ale na jinou gastroenterologii tam Vám jistě pomůžou lépe, a udělají další vyšetření třeba kolonoskopii ta odhalí i zánět střeva, nebo jiné onemocnění..

my nejsme lékaři..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Alergie se samozřejmě zhoršovat může. Je homeopatička lékař ?
Osobně bych šel na vyšetření znovu s tímto poznatkem a při vyšetření na to musí přijít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Když ti to řekla studovaná doktorka, tak tu alergii na 95% máš. Takže vyřadit vše, co obsahuje lepek a mléko a začíst jíst bezlepkově. Kdyby si tohle neprovedla, tak teprv by si pravděpodobně měla průjmy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zkus mléko (a produkty z něj) a pečivo z pšeničné mouky nějakou dobu vynechat. Pokud se tvé potíže zmírní, či dokonce zmizí, vypadá to, že byly skutečně příčinou.
Pozor ale na skryté alergeny v některých potravinách, chce to číst pozorně příbalové letáky.
Ignorovaná alergie na laktózu (nebo i na kasein) a alergie na lepek se pochopitelně mohou zhoršovat, proto vyžadují speciální dietu.
Vyšetřit se nech znovu, ale vyber si raději jiného lékaře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek