Nikuška

Alergie na ANANAS?

Nevíte někdo jak by se mohla projevovat alergie na ananas?..Nebo jestli to je alergie-nedávno jsem měla ananas a potom co jsem ho snědla mě začal svědit a pálit jazyk, uvažovala jsem jestli to nemuže být alergie..?
Doplňuji:
supr čupr :D :) děkuji

Nejlepší odpověď
anetadela1

Nene, to alergie není. Mě se to tada ještě nestalo, ale mým dětem a především tchýni se to dělá.
To máte ten jazyk odřený, protože, ač se to na první pohled nezdá, tak je ananas velmi drsný. A to vám ten jazyk poškrábalo.
Takže se nebojte…

Další odpovědi
mušle

ahoj nikuško – to se mi stalo taky měla jsem takový divný pálivý jazyk a potom to přestalo a myslím si že to je něco s chuťovými buňkami

mojitek

Nedotykala jste se jazykem,usty te ananasove kury?Jestli ano,tak neni divu.
jinak alergii muzete mit na cokoliv,klidne i na ananasovou duzinu