Avatar uživatele
anonym

Alergie a erekce

Má alergie nebo stres vliv na sílu erekce u mužů?

Zajímavá 0 před 4320 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

stres určite.
z alergií (priamo súvisiacich) mi prichádza na um iba alergia na latex (kondóm).
Ale alergie sa liečia liekmi s utlmujúcimi účinkami, takže tieto lieky môžu mať vplyv na erekciu.
Ale šikovná ženská dokáže zázraky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pajka.111

Ahojky, já bych byla ráda, kdybych našla někdoho, kdo má zkušenosti s přípravkem na podporu erekce erectan. Já vím, že na trhu je přípravků celá řada, ale já bych byla ráda za osobní zkušenost a tím pádem i za věrohodné info. Díky moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, vynikající pilulky. Fakt prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Super je ta kombinace pilulek a stimulačního gelu od erectanu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sonka Pop

Erektan jsou vynikající pilulky, které prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Super je ta kombinace pilulek a stimulačního gelu od erectanu.

před 1580 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A jaké ty tobolky berete? Koukala jsem se na net a oni mají jak dlouhodobé kúry nebo i jednorázovky. Co je lepší na účinek?

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Počkej, ten gel a pilulky erectan je možné kombinovat? Dosáhne se pak intenzívnějšího účinku?

před 1562 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, poprosím o info ohledně tohoto přípravku na podporu erekce http://www.big­shot.cz/runner/. Jako na trhu je celá řada přípravků s obdobnými účinky, ovšem na tento produkt jsem četla hodně pozitivní recenze. Díky moc.

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky, tohle jsou senzační přírodní afrodiziaka, co nás vždycky nabudí. My jsme s nimi neskutečně spokojeni a určitě doporučuju.

před 1563 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahojky, SOS :) doma docela uvažujeme nad tím, že bychom chlapovi koupili přípravek na podporu erekce. Co jsem se tak ale koukala, tak na trhu je toho celá řada. Jaký produkt se osvědčil vám?

před 1610 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví