Alergie a erekce

Má alergie nebo stres vliv na sílu erekce u mužů?

Odpovědi
arygnoc

stres určite.
z alergií (priamo súvisiacich) mi prichádza na um iba alergia na latex (kondóm).
Ale alergie sa liečia liekmi s utlmujúcimi účinkami, takže tieto lieky môžu mať vplyv na erekciu.
Ale šikovná ženská dokáže zázraky.

Pajka.111

Ahojky, já bych byla ráda, kdybych našla někdoho, kdo má zkušenosti s přípravkem na podporu erekce erectan. Já vím, že na trhu je přípravků celá řada, ale já bych byla ráda za osobní zkušenost a tím pádem i za věrohodné info. Díky moc.

Sonka Pop

Jj, vynikající pilulky. Fakt prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Super je ta kombinace pilulek a stimulačního gelu od erectanu.

Sonka Pop

Erektan jsou vynikající pilulky, které prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Super je ta kombinace pilulek a stimulačního gelu od erectanu.

Pajka.111

A jaké ty tobolky berete? Koukala jsem se na net a oni mají jak dlouhodobé kúry nebo i jednorázovky. Co je lepší na účinek?

SuzanKa

Počkej, ten gel a pilulky erectan je možné kombinovat? Dosáhne se pak intenzívnějšího účinku?

Pajka.111

Ahoj, poprosím o info ohledně tohoto přípravku na podporu erekce http://www.big­shot.cz/runner/. Jako na trhu je celá řada přípravků s obdobnými účinky, ovšem na tento produkt jsem četla hodně pozitivní recenze. Díky moc.

SuzanKa

Ahojky, tohle jsou senzační přírodní afrodiziaka, co nás vždycky nabudí. My jsme s nimi neskutečně spokojeni a určitě doporučuju.

SuzanKa

Ahojky, SOS :) doma docela uvažujeme nad tím, že bychom chlapovi koupili přípravek na podporu erekce. Co jsem se tak ale koukala, tak na trhu je toho celá řada. Jaký produkt se osvědčil vám?