dolik

Ale Barbakane.Jste si naprosto jist,že ten aušus nemáte doma a ani o tom nevíte?

Koupíte nářadí TONA a je vyrobeno včíně.

Odpovědi
anonym

Já to vím,že i já mám ten aušus Made in china (Made in P.R.C) Mám několik věcí z této země (akuvrtačku,,kuchyň­ské nářadí atd.) a to již několik let a slouží stále. Takže resumé nakonec: ne všechno je z Číny špatné!

Je docela možné,že jsem se v předešlé otázce špatně vyjádřil,ale myslím si,že pokud je mi známo,nekupuji toto zboží!

venkovan

Fakt – není všechno v Číně špatné. Některé Číňanky mají šmrc, že chudinky moje hormony nevědí co mají dělat.
Mimochodem – mám pocit, že oříšky TONA v Číně dělali už za bolševika

gepik

Číňan dokáže vyrobit všechno, potíž je cena. Spousta renomovaných značek vyrábí v Číně ve sejné kvalitě (i ceně) jako doma. I nářadí TONA vyrobené v Číně je stejně kvalitní, ale za trojnásobnou cenu, než to koupené na tržišti.