Evo

Alarm Jablotron

Chci se zeptat mám v autě Alarm jablotron A když odemykám nebo zamykám tak mám pouze zvukový signál a světelný ne. Chtěl bych mít i světelný neví nikdo jak se to zapojuje? díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Šlo by to, ale je to na dlouhé povídání. musel bys rozumět elektrice a být kutil. záleží také na tom, jestli bys chtěl ten světelný signál na blinkrech nebo na světlech.
Pokud na blinkrech, musíš zapojit na vstup výstr. blinkrů přes polovodičovou diodu. jinak by ti to houkalo při blikání. To samé při zapojení do světel.

Další odpovědi
Auto TOPRA

Dobrý den, záleží na tom o jaké vozidlo se jedná. Obvykle se světla nezapojují z důvodu vybití baterie a u nových vozidel může nastat problém s řídící elektronikou vozu. Zpravidla stačí zapojení potvrzení směrovkami, což postačuje na vyhledání vozu i v případě poplachu. Jestli byla montáž provedena odbornou firmou, nedoporučuji zasahovat i když elektronice rozumíte.

Zdroj: www.topra.cz