Miroslavst

AL DENTE nebude: Jak udělat rizoto bez rýže?

Děkuji za pomoc s i,y. Chtěli jsme udělat rizoto, cibule je připravená, další ingredience také, jen manželka hlásí problém jak u Apola13.
V sáčku je jen troška rýže. Jak tedy udělat to rizoto, když není rýže?

Nejlepší odpověď
BEAES

Třeba by se ty suroviny hodily na zapékané těstoviny, popřípadě brambory. Při nejhorším doporučuji chleba ve vajíčku-pokud je chleba :o))

Další odpovědi
hanulka11

já bych klidně rizoto oželela dala bych na cibulku maso pěkně podusila a dala si to na chleba a okurku k tomu

anonym

Rizoto bez rýže nelze udělat,jako nelze udělat vodu z vína!

elektrikář

Dojít si jí půjčit k sousedům, nebo skočit do supermarketu.