Akým spôsobom, programom je možné súčasne štartovať na dvoch samostatných počítačoch videosúbory?

Tlmočím technickú otázku:
„Potrebujem pri prezentácii súčasný štart z dvoch zdrojových počítačov k projektorom videoprezentácie, tak aby išli synchrónne. Prezentácie sú nastrihané tak, aby to vyzeralo ako jeden veľký obraz s jednou nosnou hudbou.
Peniaze v tom hrajú rolu, šetrí sa, takže dokúpiť iné zariadenie, či software nemožno. K dispozícii je tablet s androidom, alebo IPAD, či android mobil s WIFI.“
Rozmýšľala som o možnosti použiť dve myši so spraženým tlačítkom, je to reálne?
Doplňuji:
Tento variant sa použil v inom prípade, v tomto to je vzhľadom na rozdielnosť výjavu, nereálne. Používané počítače by takúto výpočtovú prácu nezvládli v danom čase.
Tu neriešime zapojenia projektorov. V tejto otázke ide len o zjednodušenie práce, o samotný presne synchronizova­ný štart

Odpovědi

Nešlo by zapojit dva projektory do jednoho počítače, stejně jako se to dělá s monitory?