Lucija

Aky je nejzlozitejsi jazyk na svete?

Nejlepší odpověď
rynek878

Indiánský jazyk velmi často tvoří spojená sousloví. Takže „Hóabãsiriga“ například znamená „Nevím, jak psát“. Podobně jako jazyk kwaio má všeobsažný i výlučný význam pro zájmeno „my“.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/koktej­l/188219-nejslozitejsi-jazyk-sveta-ma-vice-nez-50-rodu.html

Další odpovědi
anonym

řekla bych že čínština

ReHu

Hebrejština?

FOG

Pry cinstina a cestina hned na druhem miste.

venkovan

Tchýně.

bobánek

Ja si myslím že nejsložitější jazyk na světě je eskymačtina.

Elk

Ten který je zložitý… se zet…