Anina

akvárium

Prosím o radu,v akvárku se mi objevily bílé drobounké kuličky které se pohybují,když je vyndám jsou to stříbrné kuličky co toje je jich plno díky za odpověď Áňa

Nejlepší odpověď
rákosníček

ještě by nebylo do věci odebrat kousek těch kuliček a vzít je do avaristiky jestli to náhodou není Ichtis je na to přímo přípravek tak držím palce

Další odpovědi
Musuko

Vylov rybičky, vylej akvárko, přeper rostliny a štěrk a rybky dej do karantény. Kup nějakou dezinfekci v akvaristice a pozoruj rybičky co dělají. Akvárko zatím znovu založ a taky jej pozoruj, jestli se tam neobjevily kuličky znova. Pokud je v akváriu nějaká nová ryba, tak tu taky odělit od ostatní a pozorovat.

makyna

naprosto souhlasim