sasana

Akuna pro zdraví.

Znáte někdo výrobky z akuny? Nedávno jsem se zaregistrovala do této firmy.Je to MLM.Dá se dneska v tom podnikat? Myslim si že je to přesvědčit lidi na to.

Nejlepší odpověď
anonym

Znám výrobky z Akuny. Pokud chceš podnikat při jejich prodeji, tak je to opravdu o přesvědčování lidí o kvalitě produktů, které nabízíš. Jsou to dobré výrobky, bohužel, najdou se podobné za podstatně nižší cenu. Složení produktů je podloženo certifikáty a to by Ti na druhé straně mohlo při Tvé práci pomoci.