Aktuální počasí

U nás na Pelhřimovsku to náramně fouká od západu a v nárazech to je až 70 km/h. Jak to vypadá u vás ?
Doplňuji:
Nyní,v 17. 40 je vítr mírný, slunečno a teplota 24 st.

Nejlepší odpověď
vagra

Ve Slezsku-bouřka,déšť-bezvětří-24st.C.
Doplňuji:
17,58-bezvětří,pod mrakem,neprší,26 st­.C

Další odpovědi
iceT

Na olomoucku pod mrakem,docela chladno.
Doplňuji:
11:25 ted zacalo hřmít…ale pořádně

dudu

Severně od Brna je zamračeno, mírně fouká a teplota 24,1 C.
Doplňuji:
V 17,50 hod., mírně pofukuje, polojasno a teplota 26,3 C.

Miroslavst

neděle 11:28 Lanškroun, Pardubický kraj-prší. Neprší, vlastně úplná průtrž, bouřka, blesky hromy.

fira

8 km od Českého Krumlova směrem na Lipno je polojasno,vítr skoro žádný a teplota byla v 9h 20stupňů.
Doplňuji:
V 17.45 polojas­no.Bezvětří 25C

tomash

Domažlice – pod mrakem, občas sprchne, ale vítr nefouká. Teplota se drží kolem 20.
Doplňuji:
23,5°C, přeháňky už nejsou.

zaneta09

Brno-bouřka,déšť.Vypadá na to celý den ☹

Cullinda

Trutnovsko polojasno, 25°C , chvílema silnější poryvy větru od východu.

eva

Právě u nás burácí,ale zatím neprší … Přerovsko 🙂 .

lorja

15.8.2010,17:30,­Rožnov p.Radh.
Dneska je to přeháňkové.Ale Pivní slavnosti nám počasí nepřekazí – máme postavené velké stany.

Na dotaz barbakana :17:53,počasí beze změn.S účastníky slavností si už tak jistá nejsem.

iceT

V poledne hrmelo,jako by mela prijit prutrz mracen,ted sviti slunicko.

ten který je

Praha – slunečno,větřík,při­jemně.

anonym

u nás se ráno ženili všicni čerti ted je sice pod mrakem,ale už nelije a nefouká