iceT

Aktuální nastavení zabezpečení zakazuje spouštět objekty activeX na této stránce.Stránka možná nebude zobrazena správně.

prosim vas,co to znamena,co je spatne?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Nechcete abych Vás zasypal hromadou výhružný řečí, které Microsoft uvádí v nápovědě internet explorer ? Asi ne.

Na té stránce kde se Vám to zobrazuje, stránka vyžaduje spuštění scriptu/programu, pokud jste na důveryhodném serveru (který znáte a víte že je bezpečný) tak můžete na oznámení kliknout a udělat výjimku a script pustit. Pokud toto upozornění nechcete vůbec, v nastavení IE si dejte záložku úroveň zabezpečení a posouvátkem sjeďte o úroveň zabezpečení níž.

Další odpovědi
anonym

rozhodně špatně, pouze pokud jste na serveru kteremu maximalne duverujete muzete activex komponentu spustit jinak opravdu nikdy.

Vubec nic nezkazite kdyz cele activex uplne a definitivne zakazete (je to jen velmi okrajove vyuzivana technologie a nejvetsi vyuziti ma pri programovani viru). ActiveX neni jen skript, je to program ktery se s spouští lokálně na vašem počítači a nikdo a nic nekontroluje čeho se dopouští, může stejně snadno vymazat všechny vaše dokumenty jako udělat z vašeho PC dalkove ovladany „zombie nějakého spammera“ … VELMI NEBEZPECNA VEC, a velmi ZBYTECNA.

Technologie ActiveX vznikla jako vubec největší bezpečnostní díra exploreru za účelem který nemá ani s praktickou strankou veci nic spolecneho … šlo o strategický pokus pokus svázat internet s platformou windows (naštěstí to byl pokus neúspěšný, stejně tak jako celé activex které se prakticky nepoužívá, internet a jeho obsah zůstává až na velmi ojedinělé případy bez activex multiplatformní i bezpečně interpretovaný), konkurenční prohlížeče activeX nikdy ani nepoužívaly.