roxy52

Aktuální mapy

Mám navigaci MIO 300.Nevíte někdo,jak aktualizovat mapy ? Mám u MIO registraci,ale nevím,kde to najít.

Nejlepší odpověď
annas

Třeba Vám pomůže tato stránka.
Bezplatnou aktualizaci map si zákazníci budou moci stáhnout z internetových stránek společnosti Mio – www.mio.com/e­e/moovmapupda­te. Ze všeho nejdřív je třeba zaregistrovat se do 31. května 2010 jako člen Mio Klubu (registraci máte, jak vyplývá z Vašeho dotazu) a pak již máte nárok na dvě aktualizace zdarma! Podrobné Obchodní podmínky si můžete přečíst na těchto internetových stránkách:

Zdroj: http://eu.mio­.com/cs_cz/mio-technology-news_mio-letos-poskytne-dve-exkluzivni-bezplatne-aktualizace-map.htm