DusanOrlik

Aktuálně: Změna mobilního operátora,na který?

Zdravím,chtěl bych přejít nejspíš na 02 nebo Vodafon.Momentálně tak 7 let jsem v T-Mobile a moc se mi už nezamlouvá,zkrátka chtěl bych vyzkoušet jiného.Ale nevím který by byl pro mě „výhodný“ ( co se týče internetu v mobilu,volání a psaní SMS),kde je nejvýhodnější balíček internetu a výhody.Vůbec nevím.Má někdo nějaké zkušenosti a mohl by mi někdo doporučit ke komu přejít a proč? Díky moc za odpověď
Doplňuji:
Já tedy hlavně píšu SMS než volám.SMS aspoň 20× za měsíc volání tak 5–6 hovorů.Ale internet v mobilu využívám často

Nejlepší odpověď
Bedy

Napiš mi kdyžtak do vnitřní pošty nebo použij https://www.mta­rifikator.cz/

To je nejlepší kalkulačka tarifů v ČR.
Doplňuji:
Hmm, tak tady bych to viděl asi na Bleskmobil. U T-Mobilí karty si vyčerpej všechen kredit (ale nech si tam tak 5–10 Kč rezervu).

Pak skoč do trafiky a tam si kup BleskMobil kartu. Na internetu si pak požádej o převedení čísla. Návod najdeš přímo v příbalovém letáku u SIM karty Bleskmobil.

SMSky tam máš za 1,50 Kč, internet na měsíc tě bude stát 100Kč (FUP 100MB). Za 50Kč si pak můžeš dokoupit dalších 100MB do FUPka. A když budeš používat Operu Mini se zapnutým Opera Turbo, tak by ti to mohlo vydržet v pohodě.

Další odpovědi
terry

Nejde o operátora ale o tarif. A my přece nevíme, který je pro tebe nejvhodnější. nevíme jak hodně voláš, píšeš SMS ši co jiného potřebuješ,