Avatar uživatele
DusanOrlik

Aktuálně: Změna mobilního operátora,na který?

Zdravím,chtěl bych přejít nejspíš na 02 nebo Vodafon.Momentálně tak 7 let jsem v T-Mobile a moc se mi už nezamlouvá,zkrátka chtěl bych vyzkoušet jiného.Ale nevím který by byl pro mě „výhodný“ ( co se týče internetu v mobilu,volání a psaní SMS),kde je nejvýhodnější balíček internetu a výhody.Vůbec nevím.Má někdo nějaké zkušenosti a mohl by mi někdo doporučit ke komu přejít a proč? Díky moc za odpověď
Doplňuji:
Já tedy hlavně píšu SMS než volám.SMS aspoň 20× za měsíc volání tak 5–6 hovorů.Ale internet v mobilu využívám často

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, johana 56 před 4041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Napiš mi kdyžtak do vnitřní pošty nebo použij https://www.mta­rifikator.cz/

To je nejlepší kalkulačka tarifů v ČR.
Doplňuji:
Hmm, tak tady bych to viděl asi na Bleskmobil. U T-Mobilí karty si vyčerpej všechen kredit (ale nech si tam tak 5–10 Kč rezervu).

Pak skoč do trafiky a tam si kup BleskMobil kartu. Na internetu si pak požádej o převedení čísla. Návod najdeš přímo v příbalovém letáku u SIM karty Bleskmobil.

SMSky tam máš za 1,50 Kč, internet na měsíc tě bude stát 100Kč (FUP 100MB). Za 50Kč si pak můžeš dokoupit dalších 100MB do FUPka. A když budeš používat Operu Mini se zapnutým Opera Turbo, tak by ti to mohlo vydržet v pohodě.

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
terry

Nejde o operátora ale o tarif. A my přece nevíme, který je pro tebe nejvhodnější. nevíme jak hodně voláš, píšeš SMS ši co jiného potřebuješ,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek