Avatar uživatele
anonym

Aktuálně – máte také v baráku idiota?

Který mlátí kladivem v 00:44?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, anonym, PostApMan před 4991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

to zrovna ne, nám stačí přes den idiotka, která brzy ráno nasadí falzet a celej den jede – ječí na děti, na manžela… to pak je člověk dvojnásob rád, že je v noci klid

… ehm, Panenko, myslíš, že by si Bubča stěžoval sám na sebe? ;{DD>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SinceX

Popravdě vím, co to je. Měl jsem souseda, ale ten opravoval každou věc, každou hodinu, každý den nonstop.. Teď bydlím v RD a nemusím se na nikoho štvát. Snad jen, že musím dodržovat noční klid. Víte co udělejte? Zaklepte párkrát na radiátory, nebo si to s ním jděte rovnou vyříkat..;) Přeju Hodně štěstí..:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Popravdě? Doufám, že ne. Za chvíli jedu domů a čekají tam na mně 2 psí holky 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Jo mel jsem .Jinak on stale tropi nejake nekalosti.Jednou jsem se probudil v nis – cca 3 hodky rano,ze se blyska,asi bude bourka,ale on to soused svaroval plotek.Na deti nebral ohledy.
Jindy ,to uz „tady“,si najemnik nade mnou pokladal- pribijel a list5oval cca ve stejnou dobu – 3 AM – koberec. A toz pak rano s chuti do prace,ze ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kdyz jsem jeste bydlela u rodicu tak pres chodbu bydleli cerni sousedi a k tem vzdy vecer prijela navsteva a kolem pulnoci zacala romska diskoteka,bez ohledu na to,ze sestra vstavala ve ctyri a ze je uz davno nocni klid.
Nicmene pred casem byli vystehovani pro neplaceni elektriny,mimocho­dem dost dlouho trvalo nez s tim prislusne urady neco udelaly a dnes tam bydli jina romska rodinka a zda se trochu slusnejsi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Naštěstí už bydlíme sami.Ale taky mám neblahé zkušenosti.Bydleli jsme v bytovce,kde pouze dva byty byly trvale obydlené a ostatní sloužily jako chalupy.O víkendech jsem jezdila k tátovi,protože v pátek začaly mejdany rekreantů a končili v neděli k ránu.Jeden konflikt skončil,až s policií,potože mezi svátky na Vánoce jsme se nevyspali,něko­likrát jsme upozorňovali ve čtyři ráno mládež,že máme dítě a ráno se vstává do práce.Až jedné krásné noci na manžela 19letý mladík plyvnul a poslal do pr…a od té doby vše řešili kolegové.Poprvé rodiče řvali na nás,že jednou za čas to můžeme tolerovat,až když se jednalo tuším o osmý výjezd,tak se přišli omluvit,že syn už na chalupu jezdit nebude a byl klid.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ne nemám Bubco u nás už všichni spí jen já jsem vzhůru a co doma opravujete nebo děláte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Jsem momentálně podobně rozmazlený jako SinceX. Bydlím v RD , kde nehrozí nic než větší sousedcká akce..trochu hlasitější. Což se stává jen v pátek nebo v sobotu…a dá se to řešit zavřením plastového okna.
V našem RD jsem za idiota já, protože mám domácí kino a občas si dovolím si po 10. pustit nějaký ten film co jsem si zrovna stáhl a podívat se na něj – sluchátka, nikdy! Ale dá se to přežít, zase nejsem škodný :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už se zde řešily problémy s kuřáky ze kterých se táhne kouř až do oken sousedů.
/ Znám v baráku něco podobného. Celé roky nesvítí, asi 4× za den z balkonu vytřepává smrady z hader. Ráno po 3:30, někdy dřív, pak kolem 10. dopoledne, po 15.h a někdy v noci. Je to slyšet, jak s tím třepe. Nejspíš ani nepere, nepouští ani rádio. Třeba pere ve vzduchu. Je to takové zvířátko, říkala sousedka které chodil bouchat v noci na dveře.
Doplňuji:
V pátek asi pere- vytřepává hadry i v 18:20.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JayDee446

Mám román Idiot od Dostojevského.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek