Aktuálně – máte také v baráku idiota?

Který mlátí kladivem v 00:44?

Nejlepší odpověď
quentos

to zrovna ne, nám stačí přes den idiotka, která brzy ráno nasadí falzet a celej den jede – ječí na děti, na manžela… to pak je člověk dvojnásob rád, že je v noci klid

… ehm, Panenko, myslíš, že by si Bubča stěžoval sám na sebe? ;{DD>

Další odpovědi
SinceX

Popravdě vím, co to je. Měl jsem souseda, ale ten opravoval každou věc, každou hodinu, každý den nonstop.. Teď bydlím v RD a nemusím se na nikoho štvát. Snad jen, že musím dodržovat noční klid. Víte co udělejte? Zaklepte párkrát na radiátory, nebo si to s ním jděte rovnou vyříkat..;) Přeju Hodně štěstí..:)

ReHu

Popravdě? Doufám, že ne. Za chvíli jedu domů a čekají tam na mně 2 psí holky 🙂.

FOG

Jo mel jsem .Jinak on stale tropi nejake nekalosti.Jednou jsem se probudil v nis – cca 3 hodky rano,ze se blyska,asi bude bourka,ale on to soused svaroval plotek.Na deti nebral ohledy.
Jindy ,to uz „tady“,si najemnik nade mnou pokladal- pribijel a list5oval cca ve stejnou dobu – 3 AM – koberec. A toz pak rano s chuti do prace,ze ?

iceT

Kdyz jsem jeste bydlela u rodicu tak pres chodbu bydleli cerni sousedi a k tem vzdy vecer prijela navsteva a kolem pulnoci zacala romska diskoteka,bez ohledu na to,ze sestra vstavala ve ctyri a ze je uz davno nocni klid.
Nicmene pred casem byli vystehovani pro neplaceni elektriny,mimocho­dem dost dlouho trvalo nez s tim prislusne urady neco udelaly a dnes tam bydli jina romska rodinka a zda se trochu slusnejsi.

martina1

Naštěstí už bydlíme sami.Ale taky mám neblahé zkušenosti.Bydleli jsme v bytovce,kde pouze dva byty byly trvale obydlené a ostatní sloužily jako chalupy.O víkendech jsem jezdila k tátovi,protože v pátek začaly mejdany rekreantů a končili v neděli k ránu.Jeden konflikt skončil,až s policií,potože mezi svátky na Vánoce jsme se nevyspali,něko­likrát jsme upozorňovali ve čtyři ráno mládež,že máme dítě a ráno se vstává do práce.Až jedné krásné noci na manžela 19letý mladík plyvnul a poslal do pr…a od té doby vše řešili kolegové.Poprvé rodiče řvali na nás,že jednou za čas to můžeme tolerovat,až když se jednalo tuším o osmý výjezd,tak se přišli omluvit,že syn už na chalupu jezdit nebude a byl klid.

panenka

Ne nemám Bubco u nás už všichni spí jen já jsem vzhůru a co doma opravujete nebo děláte?

PostApMan

Jsem momentálně podobně rozmazlený jako SinceX. Bydlím v RD , kde nehrozí nic než větší sousedcká akce..trochu hlasitější. Což se stává jen v pátek nebo v sobotu…a dá se to řešit zavřením plastového okna.
V našem RD jsem za idiota já, protože mám domácí kino a občas si dovolím si po 10. pustit nějaký ten film co jsem si zrovna stáhl a podívat se na něj – sluchátka, nikdy! Ale dá se to přežít, zase nejsem škodný :)

anonym

Už se zde řešily problémy s kuřáky ze kterých se táhne kouř až do oken sousedů.
/ Znám v baráku něco podobného. Celé roky nesvítí, asi 4× za den z balkonu vytřepává smrady z hader. Ráno po 3:30, někdy dřív, pak kolem 10. dopoledne, po 15.h a někdy v noci. Je to slyšet, jak s tím třepe. Nejspíš ani nepere, nepouští ani rádio. Třeba pere ve vzduchu. Je to takové zvířátko, říkala sousedka které chodil bouchat v noci na dveře.
Doplňuji:
V pátek asi pere- vytřepává hadry i v 18:20.

JayDee446

Mám román Idiot od Dostojevského.