Aktualizujete v TV pozemní kanály?

Já vyhledal nový kanál „kino svět“ a několik rozhl. stanic.

Odpovědi
gecco

Jednou za čas, podle toho, jak přeladí MUX – zmizí mi ZOOM a musím ladit…
Na Svět jsem ale zatím nenarazil.

klob1

Někdo aktualizuje ručo fůčo a někomu se aktualizují samotince automaticky. Vždy jen ohlasí, že je nový kanál. ten tu nemáme zatím. Ale je pravda, že někomu jde takových kanálů, že neví co s tím a někdo má sotva těch pár. A jsou hned vedel sebe.
Jen bacha na ty obrazovky, co tam vystrkují, z těch bolí mužům oči. Jenže zase ten kdo je chytá, tak nejde normální TV. běžně by se za to platilo, ale chce to víko od popelnice a to je hned programů.Kdepak technika.