Misa503

Aktualizace zálohy

Dobrý den. Zálohoval jsem si pomocí 7 BackUp na pevný druhý disk G z prvního disku C – systém, Win 8 ( Files, data … ). Záloha proběhla bez závad. Měl bych dotaz, zda se tato záloha bude automaticky aktualizovat, když se bude automaticky aktualizovat – měnit – systém C. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
mosoj

Již od Win 7 má OS vlastní zálohovací program. Kde si můžeš nastavit co jak a kdy se bude zálohovat. Předpokladem je mít stále připojený externí HD. Pokud ho nechceš mít připojený , pak zálohuješ jenom když ho připojíš a dáš příkaz.

arygnoc

nie.