Kefra

Aktualizace softwaru Tablet Samsung Galaxy tab 2

Chtěla jsem se zeptat, mám tablet Samsung galaxy tab 2. Píše mi, jestli mám zájem o aktualizaci softwaru. Tak jsem chtěla vědět, jestli s tím máte zkušenosi, jestli myslíte, že je to lepší a mám to nainstalovat nebo ne. Také by mne zajímalo, jestli se nesmažou nějaké soubory nebo například, když mám hru Pou, jestli se nemůže smazat nebo třeba, když jsem v levelu 50, že bych musela zase hrát od 1. kola. Tak co myslíte, je to lepší nebo ne? Děkuji.
Doplňuji:
A ještě, jestli se to dá v případě, že by mi to nevyhovovalo, vrátit zpět tak, jak to bylo předtím. Děkuji

Odpovědi
Dave1

Jde o to, z jaké a na jakou verzi Androidu přecházíte. Většinou jsou aktualizace operačního systému dobré (umožňují nové funkce, vyšší stabilitu a rychlost, kompatibilitu nějnovějších aplikací atd.) ale jsou případy, kdy se naopak nejedná o moc povedený update a pak to může být spíše na škodu. Samotné aplikace by Vám měli stále fungovat, ale není to 100% pravidlo. U hry Pou bych se ale nebál ;)
Doplňuji:
Zpět na původní verzi to jde, ale někdy těžko. Vím, ze byl problém s Android 4.3, tak pokud upgradujete na tento, tak pozor.