Aktualizace softwaru Tablet Samsung Galaxy tab 2

Chtěla jsem se zeptat, mám tablet Samsung galaxy tab 2. Píše mi, jestli mám zájem o aktualizaci softwaru. Tak jsem chtěla vědět, jestli s tím máte zkušenosi, jestli myslíte, že je to lepší a mám to nainstalovat nebo ne. Také by mne zajímalo, jestli se nesmažou nějaké soubory nebo například, když mám hru Pou, jestli se nemůže smazat nebo třeba, když jsem v levelu 50, že bych musela zase hrát od 1. kola. Tak co myslíte, je to lepší nebo ne? Děkuji.
Doplňuji:
A ještě, jestli se to dá v případě, že by mi to nevyhovovalo, vrátit zpět tak, jak to bylo předtím. Děkuji

Odpovědi:

Jde o to, z jaké a na jakou verzi Androidu přecházíte. Většinou jsou aktualizace operačního systému dobré (umožňují nové funkce, vyšší stabilitu a rychlost, kompatibilitu nějnovějších aplikací atd.) ale jsou případy, kdy se naopak nejedná o moc povedený update a pak to může být spíše na škodu. Samotné aplikace by Vám měli stále fungovat, ale není to 100% pravidlo. U hry Pou bych se ale nebál ;)
Doplňuji:
Zpět na původní verzi to jde, ale někdy těžko. Vím, ze byl problém s Android 4.3, tak pokud upgradujete na tento, tak pozor.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.