Heřman

Aktualizace – oznámení v počítači

Dobrý den. Potřeboval bych nějaký program který by mě upozorňoval na nové (důležité a volitelné) aktualizace. OS Windows 7 32bit 500 RAM. Děkuji za odpověď Heřman
Doplňuji:
OPRAVA: OS Windows XP 32bit 500 RAM.

Nejlepší odpověď
www

A na co? Vždyť aktualizace jsou součástí Win a sám si předem můžeš na stránkách aktualizací zvolit, které instalovat a které jednou pro vždy zakázat, takže je vůbec neuvidíš !
Samozřejmě, nastavení lze měnit podle momentální potřeby kdykoliv a týká se to všech Win 😉
Já mám aut.akt. dokonce vypnuty a každé 2.úterý v měsíci(přichá­zejí) si je stáhnu. Je tak rychlejší denní start PC, taky máme doma starší mašinu 😁

Další odpovědi
snookerballs

Čoveče já mám W7 taky a mě to vždycky upozorní samo.