Aktualizace otázky: Kdy,pokud k tomu dojde,se uskuteční sraz některých uživatelů ?!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Já bych byl opartný, aby to nedopadlo takto:
http://www.no­vinky.cz/krimi/277435-zene-z-orlove-se-facebookova-party-vymkla-z-rukou-dorazily-stovky-rvacu.html .

Další odpovědi
hanulka11

To ale záleží přeci jen na těch samotných uživatelých jak se domluví . Když si dáš s někým mspicha tak se jednoduše domluvíte a je to a sejdete se a nemusí to nikdo schvalovat . Tak si to vem na starost a je to a kontaktuj ty, s kterými se chceš sejít a uvidíš kdo ti potvrdí že přijde .

Drap

Myslím, že by bylo vhodné, aby to schválil divizní spojovací náčelník v záloze a jeho věrná. Jinak by to mohlo být považováno za provokaci.

pizlicka

hanulka11 dala jasny navod.tak uz jen husa aby vas kopla,pokud vas netrkne,co mate delat,kdyz se chcete sejit.

pizlicka

ja bych chtela videt barbakana,dra­pa,briketku,da­mianu,vlka z lesa.

anonym

Hanulko,mě bylo e-mailem vloni nabídnuto,zda bych se zúčastnil a tak jsem jen oprášil otázku!