Aktualizace Hotfix

Co v počítači obsahuje nainstalovaná aktualizace Hotfix FOR Windows XP (KB915865)děkuji

Odpovědi
Aznoch

Aktualizace obsahuje XML parser XmlLite. Jako uživatel asi nepoužijete, ale mohou využívat jiné programy.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz

anonym

„Analyzátor XmlLite je low-level XML parser, který můžete použít k vytváření výkonných aplikací založených na XML-. Dále můžete použít analyzátor XmlLite k interakci s aplikacemi, které používají XML formátu 1,0“.