hubickova

Jak mám aktualizovat grafickou kartu??

Jak mám aktualizovat grafickou kartu v notebooku Dell Latitude 100L ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Grafická karta, nebo v případě notebooku spíše grafický čip, je hardwarová součástka a aktualizovat by se dala pouze její výměnou. V případě integrovaného čipu v notebooku je to v domácích podmínkách prakticky neproveditelné.

Další odpovědi
Sarrow

Stáhni si SlimDrivers (zdarma)
http://downlo­ad.cnet.com/Slim­Drivers-Free/3000-18513_4-75279940.html

Motherlander

Dobrý den, jsou tři možnosti, buď máte vpravo dole vedle hodin pod rozbalovací šipečkou ikonku programu na nastaveni grafické karty a tam v pod menu dáte aktualizace grafické karty.
Nebo najedete na START->Ovladací panely->Správce zařízení->Grafické adaptéry->a tam bude váš model grafické karty(podle něj buď stáhnete update přímo od výrobce)nebo když na to kliknete pravým tlačítkem myši bude tam kolonka aktualizovat ovladač na tu když kliknete tak Vám to nabídne dvě možnosti buď update pomoci Windows update nebo přímo s počítače, kde se vracíme k bodu co jsem uvedl v závorce. Kdyby nebylo něco jasné klidně napište interní poštou případně by se poslal pak odkaz přímo na výrobce, kde by jste to pak stáhla.

Emefej

Zajít do obchodu a koupit si novou.