CoreCZ

aktualizace firmwaru

ahoj mam telefon galaxy s2 a chtel bych ho aktualizovat z gingerbreadu na nejnovejsi. ale mobil mi rekne ze zadne aktualizace nejsou k dispozici a pres kies mi rekne ze to mobil nepodporuje ale nechci ho aktualizovat nejak na cerno, nechci prijit o zaruku. mam vodafone

Nejlepší odpověď
beer

Pokud toto chceš dělat nelegálně, o záruku můžeš posléze přijít.
Doplňuji:
Vratné bývají většinou jen ty aktualizace, které telefon podporuje.. nezkoušel bych to tedy v době záruky.

Další odpovědi
jáára

o záruku nepřijdeš, tak či tak je to vratný proces. Navštiv xda-developers.com
Doplňuji:
servis NIKDY nemá šanci odhalit, že byl telefon flashován. tedy všechno se dá vrátit do původního stavu.