J.Mecir

Aktualizace Android 4

Android 4 mela být už vydána pro SE xperia mini, ale ještě mi nepřišla aktualizace, tak kdy bude ta aktualizace nebo jak si to mam aktualizovat? (legalne) Ale prosim vas nepiste ze to meo byt koncem května to vím taky…Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Zamítnutá zařízení jsou SE Xperia X10 Mini Pro a SE Xperia X10 Mini.
SE Xperia mini se ale aktualizace dočká a najdeš to ve svém mobilu na net. stránce SE. Pokud už tam je, můžeš si aktualizaci stáhnout.
Další možností je prohlídnout Adndroid Market, může být i tam.

Další odpovědi
anonym

Připojte telefon usb kabelem k počítači, spusťte program PC Companion od sony a jakmile se software a telefon propojí, můžete zahájit aktualizaci na novější verzi … jinou cestu bych nedoporučoval.

zde je jednoduchý video návod http://www.you­tube.com/watch?v=2r0J0eq­5ye4