Aktivita březí fenky bígla

Dobrý den, mám 3letou fenku bígla. V půlce října byla nakrytá a vím že je březí čeká 3-4 štěňátka podle ultrazvukového vyšetření. Fenka je zvyklá že se s ní chodí cca 2x týdně na cvičák plus jednou týdně na agility - ty jsme po první půlce březosti stopli. Moje otázka zní ublíží jí nějak když s ní půjdu začátkem prosince na jeden den na zkoušky v poslušnosti (neoficiální může na ně) - je to takové to sedni,lehni vstaň..přivolání odložení..připadá mi že procházka je víc zatěžující..Někdo mi říkal že prý radši abych nechodila že by mohlo vadit odožení na chladnou zem.. cca 5mintu a taky že prý by se mohly přetočit štěňata..vůbec nevím o co jde? Předem děkuji za rady
Doplňuji:
Ještě doplním fenka je venkovní má venku zateplenou boudu a při mrazech jí necháváme v zádveří takže podsada jí určitě naroste..Tu deku, nebo podložku na dlouhodobé odložení by mi s největší praděposotností dovolili..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je pravda, že ležet na studené zemi je něco jiného než procházka, kdy je pes v pohybu. I když třeba "jen" 5 min. Ono je to to celkem dlouhá doba.
Já bych to konzultovala na veterině s doktorem.
Třeba bude si bude moct lehnou na podložku. Po domluvě s organizátory.

Další odpovědi:

Zlatý

Myslím, že ji to nijak nemůže ublížit. Tento typ zkoušky neni nijak fyzicky náročný. A ona přece neni nemocná, jen březí a aktivní pohyb, který ji nepřemáhá je pro ni prospěšný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.