Misa503

Aktivace programuWireles­sNetView

Dobrý den.

Stáhnul jsem si na zjišťování informací o bezdrátových sítí program WirelessNetView + update KB918997 ( vyžadováno k programu ) + češtinu do programu. Zasílám tabulku, jak to nyní vidím. Měl bych dotaz, jak program aktivovat, abych v tabulce viděl sítě a podobně. Mám router TP-LINK WR 841ND, Wifi 802.11n, televizi Samsung UE 32D 5500 , nainstalovaný Allshare a vše mi funguje ( přehrávání videí přes Wifi i fotek ). Děkuji za případné návody , jak tento program využít. Zatím se mi ukazuje pouze prázdná tabulka v češtině bez hodnot sítí a podobně.
Doplňuji:
Kde se zapne Wifi karta ? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Wi-Fi kartu máte zapnutou? Tyto jednoduché utility od této firmy jsou k dispozici převážně technikům který se v těchto datech vyznají. Pro obyčejného smrtelníka je k ničemu. Zvláště tento program má ukazovat okolní sítě.